O mé rodině a jiných mrtvolách

12.10.2011 21:18

O MÉ RODINĚ A JINÝCH MRTVOLÁCH

new_sitcom

V neděli 18. září padla první klapka nového sitcomu podle scénáře Haliny Pawlowské. Ve velmi okouzlující dekoraci, která představuje krásně zařízenou rodinou vilu, padla v neděli 18. září ráno první klapka nového sitcomu O mé rodině a jiných mrtvolách. Tentokrát se diváci mohou těšit na opravdu velmi netradiční rodinu.

 

Ve společné domácnosti v ní totiž žije nepříliš úspěšná jazzová zpěvačka Kristýna (Ivana Chýlková) s naopak velmi úspěšným psychiatrem Lubošem (Jaromír Dulava), jejich děti – nemluvný syn Petr (Jan Cina) a rebelka Veronika (Anna Linhartová) – a obě babičky – věčně mladá Klementýna (Naďa Konvalinková) a kartářka Marta (Iva Janžurová). V dalších rolích se v sitcomu objeví například i Marián Labuda, Bob Klepl, Marek Taclík a další.

Originální scénář Haliny Pawlowské je prošpikován jejím osobitým humorem a pohledem na svět a zejména na vztahy uvnitř rodiny. Smích pak vnáší do seriálu zejména soužití několika generací pod jednou střechou, přičemž každá z postav je navíc velmi výraznou osobností. Jejich vzájemné střety tak i v běžném životě vytvářejí mnoho vtipných situací, které skvělými výkony ještě podtrhují výborné herečky a herci v hlavních i epizodních rolích.

Režie: JAROSLAV FUIT

Scénář: HALINA PAWLOWSKÁ a JANA PROCHÁZKOVÁ

Kamera: VIKTOR SMUTNÝArchitekt: JAN VLČEK
V hlavních rolích: Kristýna: IVANA CHÝLKOVÁ

Luboš: JAROMÍR DULAVA

Klementýna: NAĎA KONVALINKOVÁ

Marta: IVA JANŽUROVÁ

Veronika: ANNA LINHARTOVÁ

Petr: JAN CINA

Dále hrají: MARIÁN LABUDA, BOB KLEPL, MAREK TACLÍK a další.

Zpět

Vyhledávání